Терра Фуд запустила новий цех для молока тривалого зберігання

Компанія «Терра Фуд» відкрився новий цех ультрапастеризації молочних продуктів на «Тульчинському маслосирзаводі»

Нові виробничі потужності призначені для виробництва фасованого молока і покликані забезпечити попит на молоко довгого зберігання, йдеться в повідомленні компанії.

Відзначається, що ультрапастеризоване молоко може зберігатися не в холодильнику тривалий час – 90 діб без втрати якості і зі збереженням всіх корисних речовин.

«Завдяки унікальним сучасним виробничим потужностям нового цеху ми зможемо забезпечити попит українців на якісне молоко тривалого зберігання і створити конкуренцію компаніям світового рівня», – генеральний директор «Терра Фуд» Фортунато Гуадалупе.

Зокрема, в новому цеху встановлено інноваціній апарат Microbial luminescence System II для тестування молочної продукції, який є рідкістю на молочних підприємствах України. Він дозволяє забезпечувати стабільно високу якість готового продукту.

Новий цех зможе виробляти до 4000 тонн фасованого молока на місяць. Зокрема, тут планують випускати нові види ультрапастеризованого і безлактозную молока під ТМ «Біла Лінія» і ТМ «Ферма».

Для довідки: «Терра Фуд» заснована в 1999 р Виробничі потужності розраховані на 43 тис. Т сиру, 113,6 тис. Т вершкового та вершково-рослинного масла, а також 120 тис. Т продукції з незбираного молока в рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *