Терра Фуд подвтерділа санітарно-гігієнічні стандарти на підприємствах

Компанія «Терра Фуд» першою серед молочних компаній Східної Європи отримала міжнародний сертифікат санітарно-гігієнічної безпеки робочих місць Protek level-2 від Intertek.

Як говориться в повідомленні компанії, аудит проводився і був успішно пройдений відразу на двох підприємствах «Терра Фуд» – «Білоцерківському молочному комбінаті» (ТМ «Біла Лінія», ТМ Premialle) і «Тульчинському маслосирзаводі» (ТМ «Ферма», ТМ «Тульчинка »).

В ході перевірки оцінювалися процеси і способи управління на основі розширених вимог до програми санітарно-гігієнічної безпеки, навчання і своєчасна комунікація про виконання вимог щодо впровадження протиепідемічних заходів,
впровадження контролю на підставі аналізу ризиків та посилення санітарно-гігієнічних вимог на всіх етапах

В результаті аудиту обидва заводи отримали оцінку відповідності всім вимогам на рівні вище 90%, стверджують в компанії.

«Питання здоров’я та безпеки як співробітників, так і споживачів стоїть на чолі кута роботи компанії« Терра Фуд ». У період пандемії він звучить особливо гостро. Отримання сертифікату від авторитетного міжнародного аудитора гарантує – компанія дотримується всіх стандартні і процедури, які підтверджують високий рівень гігієни, якості інгредієнтів, готових продуктів та ін. », – повідомила начальник департаменту якості« Терра Фуд »Тетяна Дубова.

Це вже третій міжнародний аудит, який компанія успішно проходить в цьому році. «Терра Фуд» підтвердив високу якість підходів до роботи, пройшовши аудит якості і соціальний, аудит глобальної компанії-партнера McDonald’s.

Для довідки: «Терра Фуд» заснована в 1999 р Виробничі потужності розраховані на 43 тис. Т сиру, 113,6 тис. Т вершкового та вершково-рослинного масла, а також 120 тис. Т продукції з незбираного молока в рік.