Терра Фуд почала випуск крафтового сирів

Компанія «Терра Фуд» запустила виробництво відразу двох видів сирів, які виробляються за італійською технологією – моцарелла і буррата ТМ Premialle.

Як говориться в повідомленні компанії, унікальність новинок для українського ринку полягає в тому, що це малосерійний випуск продукту національним виробником, з використанням ручної праці, як в кращих крафтового сироварнях Італії.

Моцарелла і буррата виробляються на Білоцерківському молочному комбінаті. Для виготовлення продуктів на заводі був запущений спеціальний цех молочних делікатесів. Його виробничі потужності розраховані на те, щоб забезпечити українців справжніми італійськими моцарелою і Буррата виключно високої якості. Новинки виготовляються з ретельно відібраного молока класу «екстра». На сьогодні ці два продукти вже представлені в обраних мережевих супермаркетах в упаковці «стакан», вагою 125 г.

«Терра Фуд» йде попереду ринку, пропонуючи українським споживачам не тільки те, що вони очікують, але і продукти, які перевершують очікування. До таких можна сміливо віднести наш ексклюзивний лонч справжніх італійських моцарели і Буррата, – коментує випуск новинок генеральний директор «Терра Фуд» Фортунато Гуадалупе. – Це крафтового концепція, яку впроваджує національний виробник, який гарантує якість і безпеку продукції, що випускається. Наша мета – відкрити українцям справжній смак італійських моцарели і Буррата у всіх його півтонах ».

Уточнюється, що італійська рецептура, постійний контроль якості, за який відповідає італієць Роберто П’яцца, інженер з впровадження нової техніки і технологій, рекомендації з приготування італійських страв на упаковці – все це створює унікальну історію і просуває гастрономічну культуру Італії в Україні.

«У найближчих планах« Терра Фуд »- розширення лінійки сирних делікатесів», – йдеться в повідомленні компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *