Тепличники відзначають хороший попит на базові трави

Виробники тепличної продукції в Нідерландах відзначають хороший попит на базові трави.

Про це розповів Піт ван Вугт з сімейної компанії Van Vugt Kruiden, яка виробляє в своїх теплицях петрушку, селеру, м’яту, молодий салат і навіть їстівні квіти, передає hortidaily.

Через пандемії коронавируса Van Vugt Kruiden пережила складні часи. Сильно вплинуло на компанію закриття індустрії гостинності. Проте продажі в супермаркетах йшли більш ніж добре.

«Це підтримувало нас, і допомагало зберегти робочі місця», – говорить Піт ван Вугт.

Після того, як виробникові довелося викинути урожай їстівних квітів, вони повністю зосередилися на звичайних травах.

«Асортимент спеціальних, типових для гостинності трав, таких як ананасовий шавлія, різко скоротився. Але продажу стандартних трав, таких як базилік, коріандр, петрушка і селера, йшли добре », – ділиться Піт ван Вугт.

Пізніше ресторани перейшли на доставку, приготування їжі на винос і упаковку обідів, і це допомогло відновити попит.

Зараз сектор гостинності Нідерландів повністю відкритий. Хоча Піт ван Вугт поки не зовсім впевнений в повному поверненні до «нормального» стану, він налаштований оптимістично.

«Як тільки двері ресторанів відкрилися, ми помітили зростання продажів. На даний момент добре продаються в основному базові трави. Спеціалізовані продукти здаються менш важливими. Однак поступово зростає попит на їстівні квіти та інші спеціальні пропозиції », – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *