Тепер можна і помацати: онлайн-мережу Makeup відкрила перший фізичний магазин в Києві

Онлайн-рітейлер косметики і парфумерії Makeup відкрив свій перший фізичний магазин в Києві. Також незабаром планує запуск власного шоу-руму в Польщі.

Про це пише портал RAU.

Перша офлайн-точка компанії розпочала роботу в столичному торгово-розважальному центрі “Атмосфера”. Загальна площа магазина склала близько 260 квадратних метрів, а площа торгового залу – понад 230 квадратних метрів.

У шоу-румі представлені торгові марки luxery-сегмента, нишевая парфумерія, рідкісні бренди косметики по догляду за обличчям, волоссям і тілом. У перші дні було представлено понад 4 тисячі найменувань товарів до усіх основних напрямків. Надалі асортимент буде оновлюватися.

У компанії повідомили, що зараз працюють над подібним проектом в Європейському Союзі і незабаром планують відкриття шоу-руму Makeup в столиці Польщі Варшаві. При цьому в компанії мають намір розвивати ресурси і можливості як онлайн-рітейлера, тому найближчим часом будуть відкриті сайти ще в кількох ключових країнах Європейського Союзу.

ДОВІДКА:

Інтернет-магазин Makeup, створений в 2009 році, був першопрохідцем на ринку онлайн-торгівлі косметикою і парфумерією. Протягом минулої декади зайняла свою частку на українському ринку e-commerce в своєму сегменті. Компанія розширює свою присутність, відкриваючи онлайн і офлайн торгові точки в Україні та за її межами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *