Тенденції на світовому ринку сухої сироватки – на руку продавцям

В Європі пропозицію сухої сироватки знижено: виробництво зменшило оберти, деяка частина сировини спрямовується на альтернативні продукти (сироватковий білок, концентрати), а основний обсяг січневого товару вже законтрактований.

Як повідомляє «Інфагро», відчуваючи деякий зсув балансу, продавці поспішили збільшити ціни пропозицій. В деякій мірі такого розвитку сприяє і зміна ситуації на американському ринку.

«В середині грудня в більшості країн ЄС експортні ціни на харчову сироватку стартують від 980 $ / т, вартість польського продукту не нижче 800 $ / т, а кормової товар пропонується за 780-800 $ / т», – констатують аналітики.

Що стосується ситуації за сироваткою в США, то вперше за тривалий період на ринку країни відзначається виразний висхідний тренд.

«Збільшення цін вже торкнулося і харчового, і кормового товару. При цьому, схоже, і самі оператори не очікували такого розвитку. На думку деяких з них, основною причиною такого тренда став несподівано виріс попит, а також активні продажі в Мексику і Азію. При цьому виробництво трохи зменшило оберти », – пояснили фахівці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *