Темп приросту випуску автотранспорту в Україні за 4 міс. прискорився до 96% за рахунок двократного зростання випуску легкових авто

Українські автовиробники в січні-квітні поточного року, за попередніми даними, випустили 2791 од. автотранспортних засобів, що на 96% більше, ніж за той же період 2020 року, повідомляється на сайті “Укравтопрому”.

Як повідомлялося, в січні-березні 2021 року автовиробництво перевищило показники аналогічного періоду минулого року на 34%.

Згідно з даними асоціації, такий приріст випуску автотранспорту забезпечений за рахунок зростання в 2,1 рази виробництва легкових авто – до 2594 од.

У той же час, як повідомлялося, така ситуація склалася після відновлення випуску легковиків на Запорізькому автозаводі (у вересні-2020), тоді як за підсумками січня-квітня минулого року статистику за цими авто формував тільки завод “Єврокар”.

У той же час виробництво комерційних авто скоротилося на третину – до 8 од. (Без обліку не надає статистику “АвтоКрАЗу”), а випуск автобусів зріс на 9% – до 189 од.

Асоціація інформує, що в квітні поточного року випуск автотранспорту зріс на третину в порівнянні з березнем поточного року, а в порівнянні з квітнем минулого – в 16 разів, до 962 од.

Легкових автомобілів в квітні вироблено 904 од. проти 59 од. роком раніше, а в порівнянні з березнем-2021 їх випущено майже на 36% більше.

Автобусне виробництво завершило місяць з результатом 56 од. (На один автобус більше березневого показника, а в квітні-2020 не було зроблено жодного автобуса).

Комерційних авто, як і в березні, в звіті заявлено тільки два автомобіля, зібраних на “Черкаському автобусі” (в квітні минулого року – жодного).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *