“Текстиль-Контакт” запустив виробництво захисних костюмів і масок на трьох своїх фабриках

На Чернігівщині фабриці “ТК-Стиль” запускають масове пошиття захисних костюмів, бахіл, нарукавників і масок. Фабрика вже отримала тканину і відшила зразки, повідомив власник “Текстиль-Контакту” Олександр Соколовський на своїй сторінці в fb. За його словами, днями до виробництва “захисту” підключаться ще дві швейні фабрики – “ТК-Лубни” і “ТК-Коростень”.

“Головне – вирішити всі ті проблеми, які виникають в поточному режимі через оголошені надзвичайних заходів”, – зазначив Соколовський. Він упевнений, що зараз необхідно нарощувати виробництво захисних костюмів в Україні.

Крім цього, “Текстиль-Контакт” відразу на декількох виробництвах запускає багаторазові захисні маски з ситцю (100% бавовна), так як, за словами Соколовського, з марлею, що доставляється з Узбекистану, скоро можуть початися перебої. Використовувати будуть ситець власного виробництва чернігівської текстильної фабрики, яку відкрили в минулому році, і будуть нарощувати її потужності.

Сприяти зростанню потужностей буде не тільки ситуація з пандемією коронавируса, але і зростання попиту на тканини українського виробництва, вважає Олександр Соколовський. “Адже без сировини швейні фабрики зупиняться, так як майже всі орієнтовані на Китай і працюють вже на залишках тканин”, – зауважує він.

“Чи не панікуємо, самоорганізовуватися! Пора зрозуміти, що незважаючи на політичні погляди й уподобання, бізнесу потрібно налагодити комунікацію з розгубилася від викликів владою і не дати хаосу і паніки захлеснути нас і угробити країну! Всім не хворіти!” – закінчує свій пост власник “Текстиль-Контакту”.

Захисні костюми, пошиті на фабриках “Текстиль-Контакту”, будуть одноразові і багаторазові (з водостійкої тканини), вартістю 294 грн і 420 грн. Костюм можна буде укомплектувати одноразовими бахилами на зав’язках (78 грн), нарукавниками (51 грн), екран-масками, фартухами.

Багаторазові двошарові побутові маски з ситцю (9,96 грн), які рекомендується носити не більше 2,5-3 годин, потім можна буде прати і прасувати.

Поки в “Текстиль-Контакте” можуть організувати роздрібний продаж і інтернет-розсилку з мінімальною відвантаженням захисних костюмів від 50 штук, а масок – від 1000 штук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *