“Тедіс Україна” прогнозує в 2020 р скорочення ринку сигарет на 10-12%

Найбільший дистриб’ютор сигарет компанія “Тедіс Україна” прогнозує зниження ринку сигарет на 10-12% за підсумками 2020 року.

“Тренд до скорочення ринку споживання сигарет продовжиться. Ми оцінюємо, що за підсумком 2020 року ринок сигарет зменшитися на 10-12%. Такий тренд спостерігається на ринку в останні чеетире року”, – повідомили в коментарі агентству “Інтерфакс – Україна” в прес- службі компанії.

В “Тедіс Україна” уточнюють, що в першому півріччі 2020 продажу сигарет в Україні знизилися на 12% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року – до 23,3 млрд шт. (Або 1 млрд 116 млн пачок).

Виручка “Тедіс Україна” за підсумками січня-червня 2020 року зросла на 5,3% – до 25 млрд грн.

Говорячи про проблеми, з якими “Тедіс Україна” зіткнулася з початку пандемії COVID-19, в компанії відзначили закриття роздрібних торгових точок і ринків на початковому етапі.

“Це призвело до скорочення частки продажів в каналах табаконістов і зменшення продажів через канал modern trade. З ослабленням в травні карантинних обмежень ринки і роздрібні точки відновили роботу, ринок повернувся до балансу продажів по каналах збуту, як це було до карантину”, – повідомили в “Тедіс Україна”.

Ще одна проблема, про яку згадали в компанії, – неплатежі від клієнтів, які потрапили під закриття торгових точок. Ця проблема також зважилася з ослабленням карантинних обмежень.

“Під час пандемії перед нами також виник виклик: як в максимально короткі терміни налагодити ефективну роботу в компанії і убезпечити не тільки наших співробітників, але і клієнтів. Частина співробітників ми перевели на віддалений режим роботи, інших забезпечили усіма необхідними засобами безпеки (маски, антисептики та ін.) при контакті з клієнтами “, – сказали в” Тедіс-Україна “.

“Тедіс Україна” – одна з найбільших українських дистриб’юторських компаній. Штат компанії налічує близько 2,500 тис. Співробітників. Регіональна мережа складається з 35 структурних підрозділів по всій території країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *