T.B.Fruit: Урожай промислового яблука буде на третину більше торішнього

Урожай промислового яблука в сезоні 2020/2021 буде на 35-40% більше, ніж в минулому сезоні.

Такий прогноз зробили в компанії Т.B.Fruit, повідомляє AgroTimes.

Незважаючи на несприятливу погоду: заморозки, знищили частину врожаю; дощі, які заважають обробляти сади, в компанії Т.B. Fruit в майбутньому сезоні прогнозують зростання обсягів промислового яблука.

У Молдові та Польщі, де у компанії є заводи з переробки фруктів, через заморозки теж постраждали насадження в деяких регіонах.

«Але так само як і в Україні прогнозується кращий урожай, ніж в минулому році», – прогнозують в Т.B. Fruit.

Для довідки: група компаній T.B. Fruit – провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій в світі виробник яблучного пектину. Кожна 10-я пляшка соку в світі зроблена з фруктів і ягід, перероблених T.B. Fruit. До складу групи входять 7 заводів з переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), агрикультура, транспортно-логістичний, інжиніринговий бізнес, компанія з виготовлення дерев’яних піддонів, а також власна торгова марка соків прямого віджиму Galicia. У планах компанії на 2020 рік – запустити потужності для шокового заморожування овочів, фруктів і ягід в Україні, а також завод з виробництва технічного спирту. T.B. Fruit належить українському бізнесменові Тарасу Барщовський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *