T.B.Fruit прогнозує 5% -е зростання частки виробництва органічних соків в Україні в 2020р.

Група компаній T.B.Fruit, найбільший переробник фруктів і ягід в Україні, очікує збільшення частки виробництва органічних соків слідом за світовими трендами, зокрема, в поточному році прогнозує зростання, приблизно, на 5% у зв’язку зі збільшенням попиту на здорове харчування в період пандемії.

Як повідомили в T.B.Fruit в коментарі агентства “Інтерфакс-Україна”, на найближчі 3 роки прогнозується невеликий приріст частки на 1-3%, або фіксація на існуючій відмітці.

“Щорічно в Україні виробляється 4-6 тис. Тонн органічних концентрованих соків, в залежності від врожайності сезону. Органічні концентровані соки займають 4% загальної кількості соків, які виробляються в Україні”, – відзначили в компанії.

Сьогодні все заводиT.B. Fruit виробляють в загальному 10 тис. Тонн органічного концентрату щорічно, використовуючи сировину, яке знаходиться локально близько до заводам і за останні п’ять років збільшила виробництво в п’ять разів, повідомили в T.B.Fruit.

“Якщо говорити тільки про Україну, тоT.B. Fruit щорічно виробляє 3-5 тис. Тонн органічних концентрованих соків, в залежності від врожайності сезону. Вся продукція йде на експорт. Основні споживачі – Північна Америка і Європа. У найближчі три роки плануємо збільшити частку виробництва органічних кольорових концентрованих соків. на ринку є великий попит на органічні соки малини, полуниці, бузини, чорниці “, – вказали в компанії.

За даними T.B.Fruit, частка компанії у виробництві органічних концентрованих соків в Європі становить 25-30% і 9-12% в світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *