T.B. Fruit переносить з Польщі в Україну шокову заморозку овочів і фруктів

Група компаній T.B. Fruit планує в цьому році запустити шокову заморозку IQF овочів, фруктів і ягід на основному підприємстві в м. Городок Львівській області.

Як говориться в повідомленні компанії, раніше даним напрямком займався польський завод T.B. Fruit. Однак згодом було прийнято рішення про перенесення виробництва в Україну.

«Технологія IQF (Individual Quick Freezing) – швидке заморожування продуктів шляхом використання максимально низьких температур. Це дозволяє зберегти зовнішній вигляд, смакові властивості і всі корисні речовини в фруктах, ягодах і овочах на рівні свіжого продукту », – пояснюють в компанії.

Потужності виробництва шокової заморозки складуть 120 тонн сировини на добу.

Заморожена продукція буде поставлятися великими обсягами для b2b сегмента, так і на полиці українських супермаркетів, що дозволить витіснити іноземного виробника і здешевити продукт для кінцевого споживача.

«На сьогоднішній день більшість замороженої продукції на полицях українських супермаркетів займає продукція польських виробників, тут в Україні закуповують сировину, фасують це все в Польщі, а потім ми споживаємо імпортовану продукцію з полиць вітчизняних магазинів. T.B. Fruit ламає тенденцію і дозволяє розвиватися українському виробництву в цьому напрямку. За рахунок цього збільшиться посадки садівництва під відповідними агрокультур. Цим ми даємо роботу українського села і робимо акцент на споживанні української продукції », – прокоментував директор з виробництва групи компаній T.B. Fruit Олег Мочалюк.

Для довідки: T.B. Fruit – вертикально-інтегрована міжнародна група компаній із замкнутим циклом виробництва. Лідер українського ринку і провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій в світі виробник яблучного пектину. До складу групи входять 7 заводів з переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), а також транспортно-логістичний і інжиніринговий бізнес. У T.B. Fruit працює 2,5-3,5 тис. Чоловік, в залежності від сезону. Компанія належить Тарасу Барщовський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *