Світовий ринок сталі зараз на дні – Метінвест

Світовий ринок сталі є циклічним, але зараз він знаходиться на дні і близький до кінця поточного циклу.

Таку думку в інтерв’ю Newsweek висловив генеральний директор групи “Метінвест” Юрій Риженков, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Я вважаю, що ми вже знаходимося на дні або близькі до кінця поточного циклу. Кожен раз, коли це відбувається, деякі з більш слабких гравців йдуть з бізнесу і відбуваються консолідації, і це те, що відбувається зараз. Тому інвестори повинні бути обережні. на хорошому ринку кожен гравець має гарний вигляд, але справжнім випробуванням є час, як зараз, в складній економічній ситуації, коли ви бачите, хто є ефективним виробником, який може пережити важкі часи “, – вважає Риженков.

За його словами, “Метінвест” є сполучною ланкою між ресурсами, які в основному розташовані на сході України, і клієнтами на півдні і сході Європи. Ключові ринки – це регіони Середземномор’я, Чорного моря і Перської затоки – Італія, Франція, Балкани, Болгарія, Румунія, Північна Африка і Туреччина.

“У 2014 і 2015 роках у нас були значні перебої в роботі з точки зору логістики і постачання, і це нам трохи шкодило. З тих пір ми постійно працюємо над створенням нових логістичних зв’язків і диверсифікацією наших джерел, і ми також витратили чимало часу, зосередившись на конкретних ринках і клієнтів, щоб поліпшити свій сервіс і охоплення “, – розповів Риженков.

Він додав, що “Метінвест” ніколи не був великим постачальником стали в США, а є великим експортером чавуну в цю країну. Однак зараз спостерігається зниження попиту на чавун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *