Свинина в закупівлі подорожчала на 5%

Підйом цін стався на ринку свинини в живій вазі в кінці липня. На цьому тижні середня ціна на свиней зросла майже на 5% – до 46,3 грн / кг.

Про це йдеться в повідомленні Асоціації свинарів України (АСУ).

«На цьому тижні котирування на ринку свинини в живій вазі відчутно підвищилися в порівнянні з їх попереднім рівнем. Так, більшість товарних партій на цьому тижні реалізували по 46-47 грн / кг. Ціни нижче зазначеного рівня зустрічалися епізодично, тоді як більш дорогі пропозиції, переважно, озвучували після завершення п’ятничних торгів: окремі заготівельники пропонували привабливу ціну за додаткові обсяги.

Ключовим фактором висхідного руху цін зараз є сезонне зменшення пропозиції тварин забійних кондицій і зменшення імпортного активності на тлі курсових коливань », – розповіла керівник аналітичного відділу АСУ Олександра Бондарська.

За її словами, хоча деякі представники м’ясопереробної галузі відзначають малоактивний реалізацію свинини і продуктів з неї, більшість поділяють думку, що причини для зміни вектора руху цін закупівлі поки відсутні. Так, частина переробників очікує стабілізації цін на досягнутому рівні, інші прогнозує продовження висхідного руху.

«Менше пропозицію свинини в живій вазі на забій у зв’язку з повільними приростами в жаркий період, швидше за все, збалансує з намірами окремих гравців ринку дещо обмежити обсяги закупівлі, щоб привести їх у відповідність з обсягами реалізації.

У той же час, невизначеність ситуації на валютному ринку і стабілізація цін на свинину в ЄС, будуть служити стримуючими факторами для активізації імпорту. З огляду на це, можна очікувати позитивного коливання цін закупівлі в найближчій перспективі », – прогнозують в АСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *