Свинина в закупівлі піднялася вище 50 грн / кг

Закупівельні ціни на свиней забійних кондицій за тиждень піднялися на 8,8%, перевищивши 50 грн / кг.

Про це йдеться в повідомленні Асоціації свинарів України.

«Ще місяць тому такої ціни більшість операторів чекало ближче до Великодніх свят», – коментує ситуацію керівник аналітичного відділу асоціації Олександра Бондарська.

За результатами торгів на минулому тижні товарні партії коштували закупникам на 3-4,5 грн / кг більше ніж в середині місяця. Тому котирування на свинину живою вагою в останній тиждень березня коливалися в межах 49-51,5 грн / кг.

Ключовою причиною такого стрибка стало підвищення споживчої активності в торгових мережах на початку карантину. Крім цього, оператори відзначали досить активну конкуренцію між переробниками, особливо в осередках, де пропозиція промислової свинини обмежено.

«Зараз гравці вітчизняного ринку свинини не бачать передумов для раптового зміни цін, тому більшість з них очікують зміцнення цін на досягнутому рівні. Так, постачальники товарних свиней відзначають, що протягом цього тижня відмов від раніше замовлених партій не було. Представники переробної галузі сумніваються, що скориговані цінники на полицях супермаркетів будуть заохочувати споживача і в подальшому. Однак в умовах практичної відсутності альтернативних каналів закупівлі крім спеціалізованих магазинів і роздрібних мереж через продовження карантину, попит на м’ясо свиней обіцяє бути відносно постійним », – додали в АСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *