Супермаркети Novus будуть “на льоту” збирати Big Data з продажу у всій своїй мережі

Мережа супермаркетів NOVUS впровадила технологію SAP CAR (Customer Activity Repository). Це дозволить збирати, обробляти і оперативно аналізувати дані з продажу по всій мережі. Партнером по впровадженню і підтримці проекту стала компанія Benoy.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Це сучасна IT-технології, за рахунок в режимі реального часу можна аналізувати хід торгівлі і всі супутні процеси, спрямовані на поліпшення задоволення різних потреб покупців. Після обробки чекових даних вони використовуються в облікових системах і системі звітності, створюючи основу для багатьох процесів управління роздрібною торгівлею, таких як торговий маркетинг, ціноутворення, аналіз активності та кошика покупця, прогнозування попиту, а також управління товарними залишками в магазинах і розподільних центрах.

“Ми запустили в продуктивну експлуатацію SAP CAR DTA на початку червня поточного року і вже маємо позитивний результат. Наприклад, завдяки тому що ми отримуємо дані з наших магазинів кожні півгодини-годину, істотно зменшуються пікові навантаження на інфраструктуру при агрегації інформації для перенесення в облікову систему . Оцінка даних з чеків виконується “на льоту”, і можливі похибки не потрапляють в цільові системи, що, в свою чергу, значно скорочує час на виправлення таких помилок “, – коментує директор ERP і BI в NOVUS Задворнов Вадим.

Інноваційний інструмент SAP CAR дозволяє завантажувати все чеки і аналізувати кожен з них (акції, якими скористався покупець, придбані товари і т.п.), а також будувати математичну модель, завдяки якій можна планувати асортимент товарів, здійснювати онлайн-перевірку їх наявності та прогнозувати поповнення на полицях. Більш того, система надає інформацію про товари, термін придатності яких закінчується, або товари, які представлені неефективно або відсутні.

“Рішення SAP дозволяють не тільки трансформувати і контролювати основні господарські процеси, а й аналізувати дані з продажу в магазинах і через інтернет – портал. Завдяки технології SAP CAR компанія NOVUS може оптимізувати процес ціноутворення, а також моделювати товарний асортимент, поліпшувати свій сервіс для покупців, аналізуючи їх переваги, і, як наслідок, бути більш клієнтоорієнтованої торговельною мережею “, – розповів директор SAP Ukraine Максим Матяш.

ДОВІДКА:

SAP – компанія на ринку корпоративних додатків, яка допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки. На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного і металургійного секторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *