Суднобудівний завод НІБУЛОНа підтвердив сертифікацію по ISO

Суднобудівний-судноремонтний завод «НІБУЛОН» пройшов перший наглядовий аудит інтегрованої системи менеджменту (ІСМ) за участю провідних аудиторів ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«ІСМ ССЗ« НІБУЛОН »сертифікована на відповідність суворим вимогам міжнародних і національних стандартів в області менеджменту якості (ISO 9001: 2015 і ДСТУ ISO 9001 діє до: 2015), екологічного менеджменту (ISO 14001: 2015 і ДСТУ ISO 14001 діє до: 2015) та менеджменту гігієни і безпеки праці (ISO 45001: 2018). Відповідні сертифікати за трьома напрямками міжнародних та національних рівнів акредитації підприємство отримало ще в червні минулого року », – відзначили в компанії.

Відзначається, що щорічно орган сертифікації проводить наглядові аудити з метою перевірки результативності впровадженої ІСМ і здатності суднобудівного підприємства досягати поставлених цілей.

«З огляду на карантин, діючий в Україні, і з метою запобігання поширенню захворюваності у цей раз перевірка проводилася у форматі відео-конференцій. Особливу увагу аудиторів приділялася зокрема перевірці дотримання вимог діючої документації ІСМ, ознайомленню з результатами внутрішніх аудитів за попередній рік, контролю керівництва за функціонуванням ІСМ, реалізації запланованих заходів, спрямованих на постійне вдосконалення ІСМ.

Результатом професійної перевірки стало підтвердження відповідності сертифікованої ІСМ ССЗ «НІБУЛОН» вимогам зазначених стандартів ISO та ГОСТ », – відзначили в компанії.

Нинішня перевірка – це один з двох наглядових аудитів, які будуть проведені на підприємстві протягом трирічного сертифікаційного періоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *