Суд визнав банкрутом компанію – екс-власника мережі “Фуршет”

Господарський суд Дніпропетровської області визнав банкрутом дочірнє підприємство “Рітейл Центр”, яке раніше володіло мережею супермаркетів “Фуршет”.

Як випливає з рішення, оприлюдненого у судовому реєстрі, суд ухвалив припинити господарську діяльність підприємства та розпочати ліквідаційну процедуру у справі строком на 12 місяців, до 13 січня 2023 року.

Як повідомлялося, провадження про банкрутство було відкрито за позовом ТОВ “Фінансова компанія “Фінворк”, грошові вимоги якої становлять понад 7,8 млн грн. У березні-2020 права вимоги щодо позики були передані “ФК “Фінворк” від ТОВ “Моден Трейд” .

Серед кредиторів у справі фігурують ПАТ “Комбінат “Придністровський”, ПАТ “МХП”, ТОВ “Віва Агро Тек”, ТОВ “Криворіжхліб”, ТОВ “Імпорт Фудз Компані”, ТОВ “Катеринославхліб” та ін.

Як повідомлялося, ТОВ “Сільпо-Фуд”, що входить до торгово-промислової групи (ТПГ) Fozzy Group (Київ), у лютому-2021 отримало дозвіл Антимонопольного комітету купити частину мережі супермаркетів “Фуршет”.

ДП “Рітейл Центр” створено у 2013 році. Його учасником, за даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізосіб-підприємців, є ТОВ “Рітейл Тренд”, бенефіціаром – Данило Данилов. Статутний капітал компанії складає 1 тис. Грн.

За інформацією на сайті, мережа “Фуршет” на січень-2021 налічує 39 магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *