Страхування увійшло до переліку найбільш непопулярних в Україні вакансій в середині квітня 2020р

До непопулярних спеціальностей, в яких протягом квітня розміщено менше 1% резюме, потрапили профсфери “Туризм”, готелі, ресторани (які ще на початку року не входили в ТОП-10 найпривабливіших сфер), “Страхування”, “Домашній персонал”, “Автомобільний бізнес”, “Спортивні клуби”, “Фітнес”, салони краси, інсталяція і сервіс.

Як повідомляється в прес-релізі рекрутингового сервісу HeadHunter (HH), на ринку праці України зберігається висока активність претендентів, яка простежувалася з самого початку карантину.

У структурі попиту з боку здобувачів на початку другого місяця карантину в найбільш затребуваних сфер входять “Інформаційні технології”, “Продажі”, “Вищий менеджмент”, “Маркетинг”, “Початок кар’єри”, “Адміністративний персонал”, “Виробництво, сільське господарство” , “Бухгалтерія”, а також мистецтво, розваги, мас-медіа. У цих сферах активно шукають роботу.

За даними сервісу HeadHunter, якщо в останні кілька років серед претендентів найбільш активними були молоді фахівці і кандидати без досвіду в потрібній їм спеціальності, то в квітні 2010 року ця профсфера перемістилася на п’яте місце за кількістю резюме;

Збереглася висока активність в профсфере “Вищий менеджмент”. Так, в ТОП-5 спеціалізацій за кількістю резюме увійшли “Продажі”, “Виробництво”, “Антикризове управління”, “Управління малим бізнесом” і “Управління закупівлями”.

Відчутно зросла кількість CV, які розмістили маркетологи і PR-менеджери – за період карантину їх стало більше на 72%;

Найактивніше шукають роботу і представники профсфери “Адміністративний персонал”: пошуковики цікавляться вакансіями операторів call-центрів, фахівців з введення даних, перекладачів, водіїв;

У розрізі досвіду, як і на початку карантину, першість посідають досвідчені пошуковці. Так, на фахівців, які декларують мінімум три роки професійного стажу, припадає 80% резюме;

Ще більше зріс попит на дистанційну роботу. Якщо в лютому, в карантин, на такий формат роботи було направлено 15% резюме, то в квітні про бажання працювати віддалено фіксував кожен п’ятий здобувач (20%).

Як зазначає сервіс HH, на початку другого місяця карантину серед резюме зберігалася гендерна диспропорція: на претендентів-чоловіків припадало 62% CV, а на жінок – 38%. Тоді як ще в лютому вони були представлені більш рівномірно: 53% чоловіків і 47% жінок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *