Стартап Foodstr, перевіряючий їжу на шкідливі компоненти, створив базу з 600 тисяч продуктів

Стартап з українськими інвестиціями Foodstr проаналізував на вміст шкідливих та небезпечних для здоров’я компонентів вже понад 600 тисяч вітчизняних та імпортних продуктів харчування в торговельних точках. Про це йдеться в повідомленні компанії.

“Відтепер кожен користувач мобільного додатка Foodstr може безпечно вибирати продукти харчування в українських магазинах і супермаркетах, отримуючи детальну інформацію за змістом” Е “-добавок в кожному товарі”, – вказується в ньому.

Розробники відзначають, що база даних продовжує щодня поповнюватися новою інформацією, і користувачі мобільного додатка Foodstr можуть самі додати відсутній продукт, відправивши його штрих-код службі підтримки.

Творці стартапу підкреслюють, що їхня база продуктів харчування в українських магазинах сама по собі є найбільшою і при цьому містить докладний опис і вказівку можливого впливу Е-добавок на здоров’я людини, а також ступеня користі чи шкоди компонента продукту.

“Ідея Foodstr виникла завдяки бажанню дати людям можливість свідомо вибирати корисні продукти харчування, адже яскрава упаковка не гарантує корисне вміст … Зараз ми вивчаємо харчові потреби різних груп споживачів і працюємо над новими можливостями Foodstr”, – прокоментував СЕО стартапу Михайло Минов.

Foodstr був заснований командою розробників з Вінниці на початку 2020 року. Обсяг інвестицій в створення і запуск проекту творці називають в сумі близько 100 тисяч доларів. На сьогодні кількість активних користувачів програми становить понад 30 тисяч. Коефіцієнт утримання споживачів за перший тиждень користування додатком в компанії називають 50%.

Своїми клієнтами в Foodstr бачать українців, які ведуть здоровий спосіб життя і активно займаються спортом, батьків, які піклуються про безпечний харчування дітей, і всіх, хто цікавиться новими технологіями в сферах foodtech і healthcare.

Кожен користувач програми може створювати персоналізовані списки продуктів харчування без шкідливих добавок, якими, наприклад, можна ділитися з рідними або друзями або ж пересилати кур’єрам з доставки продуктів з супермаркету.

Зараз додаток Foodstr є повністю безкоштовним і доступно користувачам в App Store і Google Play. У майбутньому в планах команди стартапа забезпечити додатковий функціонал з розширеними можливостями сканування продуктів харчування, який буде доступний вже на платній основі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *