Стартап Field Complete з офісом в Україні підняв $ 1,9 млн

У Колорадо заборонено зливати воду від помитий машини в громадський водостік, а в Каліфорнії – робити це шлангом без запірної форсунки. Те що стосується будівництва і ремонтів навіть в приватному секторі – зарегульована ще більше. Десятки законів і ліцензій в області home improvement, різних за від штату до штату, стали передумовою до виникнення галузі сервісних агентств, в яких працюють сотні майстрів, які обслуговують десятки тисяч середніх і великих домогосподарств.

Якраз для таких сервісних компаній і працює платформа управління виїзним персоналом Field Complete, яка нещодавно привернула $ 1,9 млн інвестицій на pre-seed-раунді. Про це редакції AIN.UA повідомили в компанії.

Венчурні фонди з Кремнієвої долини, які взяли участь в раунді: Notation, Wonder і Champion Hill Ventures. У компанії є офіс в Києві.

Про Field Complete
Field Complete – американська SaaS-платформа в сфері сервісних компаній, так званий Field Service Management. FSM-софт дозволяє управляти виїзними майстрами середнім і великим власникам нерухомості та власникам компаній, цю нерухомість обслуговуючих.

Платформу створили експати з міста Ізмаїл в Одеській області – Роман Русев і Тім Теслюк. Також партнерами є CTO Влад Римарев і CBDO Сергій Глущак. Бекграунд засновників пов’язаний з побудовою бізнесів в нішах обслуговування нерухомості (Field Service) і IT.

Спочатку софт, що ліг в основу Field Complete, був написаний для власних потреб ФАУНДЕР – приймати замовлення, роздавати завдання майстрам, приймати оплату і здійснювати зворотний зв’язок з B2B-клієнтами. Пізніше він виріс в самостійний комерційний продукт – багато клієнтів і зовнішні підрядники захотіли мати кабінет у внутрішньому софт українців.

«Обслуговування нерухомості в США – це ринок вартістю 180 мільярдів доларів, і більше 73% обслуговуючих компаній як і раніше ведуть свій бізнес на папері. Мета Field Complete – стати лідером для малого бізнесу в США », – говорить співзасновник Field Complete Тім Теслюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *