Стало відомо, чому Uber Eats йде з ринку України

Сервіс для замовлення і доставки продуктів харчування Uber Eats прийняв рішення припинити свою роботу в Україні з 3 червня 2020 року. Uber намір сконцентруватися на розвитку головних ринків в інших країнах.

Раніше про це компанія повідомила в офіційній розсилці, доступною для користувачів додатка Uber.

Delo.ua відправило в компанію запит з проханням прокоментувати те, що трапилося.

У прес-службі повідомили, що Uber не розголошує бізнес-метрики, показники і статистику через корпоративної політики компанії, а також статистику окремо по країнах. Відповідно про кількість людей, які втратили роботу, компанія теж не стала розголошувати інформацію. Однак офіційний коментар все ж було надано.

“Ми прийняли важке рішення про припинення роботи Uber Eats в Україні з початку червня. Це продовження нашої стратегії по концентрації зусиль і ресурсів на головні ринки Uber Eats по всьому світу. Це рішення прийнято на основі ретельного вивчення бізнес-показників на конкурентному ринку доставки їжі. як глобальний гравець, ми повинні розумно оцінювати відповідність продукту ринку і те, як ми розподіляємо ресурси по всьому світу “, – повідомили в компанії.

У компанії відзначили, що дане рішення дозволить перенаправляти ресурси на інші ринки в Європі і по всьому світу, де Uber Eats зростає значно швидше.

“Нашим головним пріоритетом зараз є зробити все можливе, щоб мінімізувати вплив на наших співробітників, ресторанів-партнерів, партнерів по доставці і споживачів, які нас підтримували. Це рішення стосується тільки Uber Eats і не стосується сервісу з перевезень Uber”, – додали в прес -службі.

Uber як і раніше має намір продовжити інвестувати в розвиток сервісів в Україні та партнерські відносини з водіями і партнерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *