США можуть підвищити мита на нафтогазові труби “Інтерпайпу” з 7,47% до 30,19%

Міністерство торгівлі США (The Department of Commerce) в рамках завершився адміністративного перегляду з метою перевірки дії раніше введених мит на труби нафтогазового сортаменту (oil country tubular goods, OCTG) з України в розмірі 7,47% попередньо визначив демпінгову маржу при поставках на ринок США в розмірі 30,19%.

Згідно з опублікованою 9 серпня поточного року інформації Мінторгу США в Federal Register, період дослідження поставок труб – з 10 липня 2019 року по 30 червня 2020 го. При цьому попередньо визначено, що труби “Інтерпайпу” в цей період реалізовувалися нижче нормальної ціни.

“Ми запрошуємо зацікавлені сторони прокоментувати ці попередні результати”, – йдеться в інформації відомства.

Остаточне рішення щодо можливого збільшення антидемпінгового мита має бути прийнято не пізніше ніж через 120 днів з моменту даного повідомлення, якщо не буде прийнято рішення про пролонгацію термінів.

Як повідомлялося, Комісія з міжнародної торгівлі США (USITC) в рамках п’ятирічного перегляду обмежень поставок американський ринок вирішила залишити в силі мита на труби нафтогазового сортаменту (OCTG) з Індії, Південної Кореї, Туреччини, України та В’єтнаму. Згідно з інформацією на сайті USITC від 8 липня 2020 року, Комісія визначила, що скасування існуючих антидемпінгових мит на імпорт трубної продукції з Індії, Кореї, Туреччини, України і В’єтнаму може привести до продовження або повторення нанесення матеріального збитку в доступному для огляду майбутньому (місцевим виробникам – ІФ ), тому мита залишаться в силі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *