Співвласник “Планета Кіно”: залишки на рахунках дозволять нам протриматися ще максимум 6 тижнів

ТОВ “Тріумф Медіа Груп” (Київ), що розвиває в Україні мережу кінотеатрів “Планета Кіно”, продовжує виплачувати заробітну плату, залишки грошових коштів на рахунках дозволяють компанії протриматися в режимі закриття всіх кінотеатрів ще максимум шість тижнів.

“Режим роботи не змінився: всі наші кінотеатри закриті. Основна проблема – в тому, що у нас практично немає доходів, але великі витрати на зарплату співробітникам і є ряд інших платежів, від яких ми не можемо відмовитися. При цьому у нас є обмежена сума грошей на рахунках, якої нам вистачить ще максимум на шість тижнів “, – повідомив агентству” Інтерфакс-Україна “співвласник компанії Дмитро Деркач.

За його словами, в березні “Планета Кіно” виплатила всім своїм співробітникам 70% зарплати, в квітні – виплатить всім 50%.

“Основні завдання на цей період – утримувати гроші на рахунках, домовляючись з кредиторами (постачальниками товарів, дистриб’юторами фільмів, орендарями і т. Д.) Про відстрочку платежів і знижки. Майже з усіма орендодавцями вдалося домовитися, крім одного регіону-з ними до сих пір ведемо складні переговори “, – зазначив Деркач.

Як він пояснив, компанія домовилася практично з усіма ТРЦ про те, щоб не платити орендні платежі за час карантину. При цьому компанія продовжує сплачувати певну частину сервісних платежів для підтримки ТРЦ в мінімально робочому стані (наприклад, забезпечення охорони).

Невеликий потік доходів, що дає можливість частково оплачувати зарплати співробітникам, забезпечують запуск “Планетою Кіно” кризових сертифікатів в кіно, які в майбутньому можна буде обміняти на будь-який квиток без обмежень технологій або типу місць в кінозалах.

Крім того, запущений у продаж в супермаркетах і онлайн власний попкорн під брендом Pumpidup, продажі яких на Rozetka під час карантини відчутно зросли.

“Нам би дуже допомогли” податкові канікули “. Закон про скасування орендних платежів на період карантину і закриття кінотеатрів. Також є хороша ініціатива – поворотний кредит з бюджету на зарплату співробітникам. Сподіваюся, буде рішення з приводу орендних канікул, в інші рішення не сильно вірю “, – резюмував Деркач.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *