Співвласник мережі ресторанів Mafia очікує криза в ресторанному бізнесі до літа 2021 року

Співвласник ресторанів Mafia, CastMafia, BAO, NAM Тарас Середюк зазначив, що з моменту закриття ресторанів, продажі впали на 75% -80%. Але за перший місяць карантину вдалося вийти на 35% від загальної кількості продажів, які були до введення обмежень роботи закладів громадського харчування. Про це ресторатор розповів в інтерв’ю “Новому часу”.

За його словами, ресторанного бізнесу буде потрібно рік-півтора, щоб відновити роботу.

“Потрібно розуміти, чим займуться 200 – 300 тисяч чоловік в найближчі рік-півтора. Я думаю, що раніше галузь не відновиться. Нам потрібні соціальні проекти, реалізацію яких оплачувало б держава. У них можна залучати людей, які втратили роботу”, – заявив ресторатор.

Також для більшості рестораторів залишається відкритим питання оплати оренди за приміщення, так як не всі змогли домовитися з орендодавцями про її скасування.

Сердюк розповів, що ініціатива, яку запровадив держава про можливість не платити за оренду, так само як і скасування штрафних санкцій за несплату кредитів, дійсно хороша, але цього мало, так як оплату комунальних послуг ніхто не відміняв.

При цьому, він додав, що деякі власники пішли на поступки, коли інші лише надали знижку на оренду в розмірі 50%.

“Я вважаю, що це мародерство. Наші партнери, з якими ми співпрацювали багато років, бачать, як гине ціла галузь, і замість простягнутої руки допомоги, топлять нас”, – зазначив співвласник мережі ресторанів Mafia.

Бізнес Сердюка вже пережив кілька криз, і в минулі рази також, як і зараз, за ​​його словами, доводилося скорочувати витрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *