Спека в Україні підвищила попит на установку кондиціонерів в шість разів

За даними онлайн-сервісу замовлення послуг Kabanchik.ua, в червні попит на установку кондиціонерів зріс майже в шість разів у порівнянні з травнем. Такий ажіотаж викликаний різким підвищенням температури, відзначають в компанії.

“Пік установок припадає на червень – майже в 2,5 рази більше, ніж за весь рік. Так, наприклад, тільки з 1-17 червня на установку кондиціонерів було 1600 замовлень, що вже майже в шість разів перевищує кількість замовлень за травень”, – розповідає керівник відділу маркетингу сервісу Ольга Сорока.

При цьому до 9 червня українці не поспішали встановлювати кондиціонери. Стрімке зростання почалося тільки з 9 числа, коли в країні вперше була зафіксована температура на позначці 31 градус тепла. З цього дня кількість замовлень підскочило в три рази, а на наступний день збільшилася ще в два рази – з 102 до 205 в день.

Одночасно зі збільшенням попиту зростає і ціна: в червні вартість установки виросла до 2300 грн – це на 20% більше, ніж навесні цього року. Сумарно за половину червня українці витратили на установку кондиціонерів 1,3 млн грн, що вже 2,5 рази більше, ніж в попередньому місяці.

В середньому в сезон на Kabanchik.ua залишають приблизно 4900 замовлень для установників кондиціонерів. Один майстер може виконати від 10-12 замовлень на місяць і заробляти близько 22-26 тисяч грн. Однак рівень заробітку залежить від обсягу роботи і кількості замовлень, які виконує фахівець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *