Союз птахівників України з 1 січня 2020р планує почати моніторинг найбільших виробників на використання антибіотиків

Асоціація “Союз птахівників України” з 1 січня 2020 року розпочинає моніторинг залишків інгібіторів і токсинів в кормах, воді, кінцевої продукції і продуктах життєдіяльності птиці протягом всього циклу її вирощування на потужностях членів асоціації – агрохолдинги МХП і “Овостар Юніон”, ПрАТ “Володимир Волинського птахофабрика “.

Згідно з повідомленням на сайті асоціації, зокрема, мова йде про підприємства ПрАТ “Миронівська птахофабрика” та ТОВ “Вінницька птахофабрика” (МХП), ТОВ “Ясенсвіт” ( “Овостар Юніон”) і ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика”.

Після отримання достатньої кількості даних (орієнтовно – три місяці), відповідно до галузевих вимог, буде проведена оцінка відповідності. Результати аудиту і висновок про відповідність будуть вважатися підставою для надання права наносити маркування “без антибіотиків” на харчовий продукт компаній. Результати аудитів будуть оприлюднені на сайті асоціації.

Крім того, в асоціації зазначили, що Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, згідно зі стандартною процедурою, залишає право здійснювати нагляд на будь-якому виробничому етапі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *