Solarisbank запускає технологічний хаб в Україні

Провідна європейська BaaS-платформа (Bank-as-a-Service) Solarisbank зі штаб-квартирою в Берліні відкрила новий технологічний центр в Україні. Як говориться в повідомленні компанії, зараз вона наймає персонал в команду Solaris Tech Solarisbank.

Очолив його Думітру Кондра, який раніше працював на керівних посадах в провідних українських IT-компаніях, включаючи IDEXX, Ning і Carbook.

“Solarisbank працює над створенням екосистеми, в якій фінансові послуги повністю синхронізуються з повсякденним життям. Будучи технологічною компанією з німецької банківської ліцензії, Solarisbank дозволяє іншим компаніям надавати свої власні фінансові послуги, використовуючи прості API”, – наголошується в ньому.

Сьогодні в Solarisbank працюють понад 450 співробітників з більш ніж 60 країн. Як зазначив технічний директор компанії Хіма Мандалі, за останні півтора року команда проекту зросла втричі.

“Щоб сприяти швидкому зростанню, зберігши при цьому високий рівень якості та експертизи, ми перейшли на віддалений режим роботи, що дозволило нашим командам наймати співробітників з усього світу. Ми вважаємо, що український ринок забезпечує ідеальні умови для розвитку нашої технічної команди, і ми пишаємося тим, що в новому центрі Solaris Tech вже працюють 50 колег з України “, – підкреслив він.

Розширити свою присутність в Україні і створити спеціалізований технологічний центр Solarisbank вирішив, зокрема, через розвиненості української IT-екосистеми.

Відзначається, що згідно зі звітом IT-компанії Beetroot, зараз в Україні налічується понад 200 тисяч розробників програмного забезпечення, і очікується, що до 2025 року їх число досягне 250 тисяч. А згідно з державним огляду технологічної екосистеми, в Україні працюють 1 142 продуктові компанії і 858 постачальників IT-послуг.

“Це дозволить залучити в команду ще більше число локальних фахівців з кадрового резерву України. Українські інженери вносять свій внесок в розробку всієї продуктової та технологічної платформи Solarisbank і становлять невід’ємну частину загальної команди. У найближчому майбутньому Solarisbank планує і далі розширювати свою локальну присутність”, – відзначили в компанії.

На даний момент Solarisbank набирає в команду українського хаба інженерів по всій продуктовій і технологічної розробки. Відкрито вакансії за напрямками AWS Cloud Software Development, а також Java, Ruby Golang і Elixir.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *