SOCAR відкрив в Україні дві водні заправки

Компанія SOCAR з початком навігаційного сезону в травні відкрила в Києві та Одесі два водних АЗК, призначених для заправки малих і середніх судів, моторних яхт, катерів, човнів і гідроциклів.

Як говориться в повідомленні компанії, столичний бункеровщик знаходиться на території парку “Муромець”, а одеський – в акваторії яхт-клубу “Совіньон”. Заправитися можна паливом тільки виробництва Orlen Lietuva: А-95 Nano і дизпалива Nano.

З травня по жовтень в сезон навігації нафтоналивні бункеровщики SOCAR обслуговують понад 1,7 тисячі постійних клієнтів і в процентному відношенні продають 89% бензину і 11% – дизельного палива, а за минулий рік обсяг продажів збільшився на 35%.

“Нафтоналивні бункеровщики екологічні і відповідають всім законодавчим нормам, що стосуються сфери охорони навколишнього середовища. Вони оснащені екоаптечкамі, біоабсорбентамі і загороджувальними бонами, що запобігають забрудненню в разі розливу пального. Потужності водних АЗК дозволяють заправляти кілька судів одночасно”, – відзначають в SOCAR.

Водні АЗК працюють цілодобово, а розрахуватися за паливо можна будь-яким способом: готівкою, банківською картою, через SOCAR Pay, бонусами програми лояльності Level, паливною карткою або талонами.

Крім власне заправки на АЗК можна зарядити свій мобільний пристрій. На київській водної АЗС також можна замовити каву Julius Meinl, придбати прохолодні напої, снеки і морозиво.