SOCAR не підтверджує покупку мережі АЗС Glusco в Україні

Державна нафтова компанія Азербайджану (ДНКАР, SOCAR) не підтверджує покупку мережі АЗС Glusco в Україні.

“Недавні повідомлення ЗМІ про придбання SOCAR АЗС Glusco в Україні не відповідають дійсності”, – йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Раніше, 10 липня, секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данилов повідомив, що поширена деякими ЗМІ інформація про “нібито покупці мережі автозаправних станцій, яка належить Медведчуку, однією з комерційних структур”, не відповідає дійсності.

Як повідомлялося, в середині березня СБУ заявила про викриття масштабної схеми тіньової реалізації неякісних нафтопродуктів, орієнтовна сума ухилення від сплати податків становить близько 240 млн грн.

Обшуки пройшли по всій Україні на об’єктах Glusco, які ряд ЗМІ пов’язували з народним депутатом Віктором Медведчуком. У той же час в ТОВ “Глуск Україна” спростовують зв’язок з Медведчуком. Згідно Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, засновниками “Глуск Україна” є Glusco Energy Limited і Glusco Energy Management Company Limited (обидві – Кіпр), їх кінцевий бенефіціар – громадянин Ізраїлю Нісан Моїсеєв.

Glusco в судовому порядку заборонили продаж в її мережі бензинів і дизпалива, проби яких були відібрані майже на всіх об’єктах компанії, але реалізації скрапленого газу та інших товарів заборона не торкнулася.

Після обшуків, заборони реалізації нафтопродуктів в АЗС Glusco, а також арешту належить їй дизельного палива в українській ділянці нафтопродуктопроводу “Самара-Західний напрямок” Proton Energy Моїсеєва заявила про припинення поставок нафтопродуктів в Україну з 1 квітня.

Паралельно активи Glusco були виставлені на продаж, а новим постачальником палива “Роснефти” замість Proton Energy з кінця травня стала компанія азербайджанської SOCAR.

Роздрібна мережа АЗК Glusco в Україні налічує 127 автозаправних комплексів і шість нафтобаз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *