SOCAR готується до покупки мережі АЗС Glusco – ЗМІ

Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки (SOCAR) і власник української мережі АЗС Glusco Нісан Моїсеєв знаходяться в завершальній стадії переговорів про продаж цього активу. Про це повідомляє Enkorr з посиланням на кілька джерел, знайомих з ходом процесу.

Відзначається, що Моїсеєв виставив мережу на продаж буквально відразу після заяви про припинення поставок палива “Роснефти” в середині березня.

При цьому, за словами власника одного з великих українських заправних мереж, в Україні пропозиції про покупку Glusco не отримав ніхто – Моїсеєв розіслав його тільки міжнародним компаніям.

Інший же джерело зазначило, що продаж Glusco необхідно розглядати в комплексі з контрактом на поставку нафтопродуктів “Роснефти”.

“Можливо, саме з цієї причини Coral Energy не стала новим оператором поставок, як було заявлено спочатку. Їм просто не потрібна ця мережа, тоді як в матрицю Нечужі їй SOCAR вона вписується”, – цитує його профільне видання.

За даними співрозмовників Enkorr, переговори можуть завершитися протягом найближчого тижня, тобто до середини червня, після чого угода повинна дістати схвалення Антимонопольного комітету.

Мережа Glusco була сформована на базі роздрібного бізнесу “Роснефти”, який в 2016 році викупив міжнародний трейдер Proton Energy через споріднену компанію Glusco Energy. На сьогодні мережа налічує 105 АЗС і шість нафтобаз. Також компанія здійснює заправку літаків в столичних аеропортах “Бориспіль” та “Київ”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *