Собівартість будівництва житла в серпні виросла на $ 100-120 за 1 кв. м – “Інтергал-Буд”

Активізація попиту на якісні проекти житла, зростання цін на основні будівельні матеріали та оздоблювальні роботи, збільшення заробітних плат фахівців привели до зростання собівартості будівництва житла в серпні на $ 100-120 / кв. м в порівнянні з липнем 2021 року, повідомила комерційний директор “Інтергал-Буд” Анна Лаєвський.

“Ми порахували, що за останній місяць собівартість будівництва житла виросла на $ 100-120 / кв. М. І сприяє цьому підвищення цін на основні будівельні матеріали і роботи”, – сказала вона в ході дискусійної панелі в рамках RED х LUN summer camp.

На зростання цін також впливає активізація попиту на якісні та сучасні проекти, в тому числі у вигляді інвестицій в нерухомість. За словами директора, девелопери інвестують в розробку цікавих концепцій з розвиненою інфраструктурою, що включає додатковий комфорт і сервіс.

Крім того, забудовники ретельніше підходять до вибору ділянок під комплексну забудову, відзначають в “Інтергал-Буд”.

Компанія “Інтергал-Буд” працює на ринку житлової нерухомості з 2003 року. Її портфель включає 75 реалізованих проектів загальною площею більше 3 млн кв. м. Компанія побудувала 158 будинків (Київ, Київська область, інші регіони країни). У столиці реалізовано 10 житлових комплексів: “Паркові Озера”, “Відрадний”, “Яскравий”, “Лук’янівський”, “Деміївка”, “Комарова, 46”, “Лідер”, “Саперно-Слобідська, 242”, “Малахіт”, “Володимирський” і ЖК “Лебединий” (в партнерстві).

У проектному портфелі компанії – понад 3,8 млн кв. м. Станом на початок 2021 року на стадії будівництва – близько 1,1 млн кв. м в різних проектах житла.

Портфель комерційної нерухомості “Інтергал-Буд” на початок 2021 року включає нерухомість загальною площею більше 100 тис. Кв. м, в тому числі бізнес-центри М8 і S26.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *