Словаки планують почати в Україні виробництво солодкої кукурудзи

Словацька компанія Pollak намір в 2021 р побудувати лінію з переробки солодкої кукурудзи. Про це розповів директор компанії «Толсма Текнік» Олесь Капітанчук, пише пише SEEDS.

«Кліматичні умови в Україні більш ніж сприятливі для вирощування солодкої кукурудзи і тому попит на вирощування і відповідну переробку солодкої кукурудзи будь то консервація, заморозка або вакуумна упаковка качанів буде рости», – відзначили в компанії. Олесь Капітанчук уточнив, що компанії вдалося налагодити співпрацю з іноземними інвесторами.

«Нещодавно ми розпочали співпрацю з двома новими компаніями, це два нових напрямки, проекти плануємо реалізувати в 2021 році. Перший напрямок – співпраця з іспанською компанією FERLO – європейським лідером промислових автоклавів. Зараз наші інженери готуються пройти навчання по цьому виробникові, і вже в наступному році в Україні буде реалізовано сучасний проект автоклава для харчової промисловості. Другий напрямок – це впровадження лінії для солодкої кукурудзи, від словацької компанії Pollak », – розповів Олесь Капітанчук.

Для довідки: ТОВ «Толсма Текнік» є представником ряду європейських виробників обладнання для зберігання, доробки та переробки овочів, фруктів і ягід. Партнерами підприємства є компанії з Нідерландів, Італії та інших європейських країн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *