SkyUp запускає формат коротких подорожей CityBreak в Дубаї

Авіакомпанія SkyUp Airlines (Київ) запускає формат коротких подорожей CityBreak в Дубаї з можливістю для пасажирів самостійно вибирати дату і кількість днів поїздки на сайті авіакомпанії.

“В залежності від польотної програми пасажири можуть вибрати різну кількість днів перебування в Дубаї. Так, на найближчі дати в жовтні доступні подорожі на дві-три ночі, а ті, хто планує відпочинок в листопаді або грудні, зможуть за бажанням залишитися в Дубаї і на чотири ночі “, – наголошується в повідомленні авіакомпанії, поширеному у вівторок.

Формат CityBreak дозволяє придбати квитки та забронювати готель за спеціальною ціною.

В Україні SkyUp представила CityBreak в 2020 році і сьогодні він доступний в Дубаї або Стамбулі.

У компанії підкреслюють, що для поїздки в Дубай з 1 серпня 2020 року треба надати оригінал негативного результату ПЛР-тестування на англійській мові з печаткою лабораторії, зробленого не більше ніж за 96 годин до прибуття в ОАЕ.

Сертифікат повинен бути наданий тільки акредитованими в Україні медичними установами. Ця вимога не поширюється на дітей віком до 12 років і пасажирів, що мають середню або важку форми інвалідності.

Також необхідно мати поліс медичного страхування, що покриває можливі витрати, пов’язані з лікуванням Covid19 на території країни, встановити мобільний додаток Covid19 – DXB Smart App та зареєструватися в ньому для подальшого можливого спілкування з органами охорони здоров’я ОАЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *