СК “Експрес Страхування” увійшла в ТОП-5 лідерів ринку по КАСКО

Впливовий журнал Insurance TOP, який публікує ексклюзивний контент про страхування, перестрахування, іншуртех-секторі, підвів підсумки традиційного рейтингу лідерів ринку в сегменті КАСКО за підсумками першого півріччя 2021 року.

За підсумками січня-червня 2021 року провідне профільно-аналітичне видання Insurance TOP включило в ТОП-5 кращих страхових компаній України в секторі КАСКО СК “Експрес Страхування”. Пальма першості присуджена більш ніж заслужено.

Як відзначають експерти, на тлі загальної тенденції стагнації української економіки СК “Експрес Страхування”, що входить до складу однієї з найбільших автомобільних корпорацій – “УкрАВТО”, вдалося не тільки зберегти лідерські позиції на ринку, а й істотно наростити показники.

За словами директора СК Тетяни Щучьевой, з початку року компанія продемонструвала рекордне серед першої п’ятірки лідерів рейтингу темп зростання клієнтської бази. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість клієнтів зросла на 53,7%.

Разом з тим 76% продовжили договори КАСКО на наступний рік. Аналітики не залишили без уваги і інші маркери: резерви компанії збільшилися на 36,6% (до 294,7 млн ​​грн), активи – на 31,2% (до 494,7 млн ​​грн), загальний обсяг страхових виплат – на 67, 9% (109,5 млн грн), страхових премій – на 55,8% (до 296,5 млн грн).

“СК” Експрес Страхування “вже 13 років поспіль формує унікальний сервіс страхових послуг, фокусуючись на автомобільному страхуванні. Нашому успіху сприяє досвід інтеграції сервісів з офіційними СТО та професійна команда самовідданих однодумців. У нас немає” зайвих “людей або автоматично байдужих рішень. У нас тільки живе спілкування. Цю енергію просто неможливо не відчути “, – говорить Тетяна Щучьева.

Щорічно компанія укладає в середньому 12 тисяч страхових контрактів по КАСКО. Протягом останніх 5 років міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 різних профільних рейтингів. З квітня 2012 СК “Експрес Страхування” є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України, щорічно отримуючи найвищі оцінки за трьома ключовими показниками рейтингу МТСБУ “Світлофор”.

Проект “Insurance Top” є єдиним відкритим джерелом інформації на ринку страхування, що базується на офіційній статистиці страхових компаній і щоквартально публікує підсумки роботи ризикових і лайфових страховиків України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *