Сир буде дорожчати. Це необхідно для виживання виробників

Сир подорожчав, як і всі молочні продукти в міні. Україна в цьому плані не відстає, сировари мають намір і далі збільшувати ціни.

Про це йдеться в повідомленні «Інфагро».

Як зазначається, вартість українського сиру практично завжди була вищою за світову. Але тепер сир в Україні вже відчутно дорожче, ніж у сусідів білорусів і ціни впритул наблизилися до рівня Росії, куди колись поставлялися величезні обсяги українського товару.

«Сировари вважають, що підняття цін на сир в ситуації, що склалася необхідно для виживання виробництва. Але це призводить до того, що споживач все більше схиляється до покупки більш дешевого імпортного сиру, звикає до смакових якостей більш дешевого, наприклад, польського сиру. І якщо в майбутньому ціни навіть вирівняються, то багато хто буде вже робити вибір на користь іноземного продукту. Загалом, шансів швидко відновити виробництво буде зовсім мало, навіть якщо раптом українське молоко стане дешевим, а ціни на газ впадуть у рази », – прогнозують експерти.

Деякі великі оператори мають намір в жовтні збільшити ціну на сир на чергові 5%, на полицях в магазинах він не буде дешевше 220 грн / кг.

«Випуск справжнього сичужного сиру в минулому місяці склав близько 5,5 тис. Т (-18% до серпня 2020), а сирного напівтвердого продукту 3,8 тис. Т. У вересні і тим більше в жовтні виробництво сиру в Україні ще більше скоротиться », – прогнозують експерти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *