“Синево” запустило безкоштовне таксі для своїх клієнтів

Мережа лабораторій Синево запустила послугу безкоштовного таксі для своїх клієнтів. Таким чином компанія хоче максимально убезпечити своїх клієнтів від зайвих контактів під час дороги і захистити від зараження вірусом, повідомили Delo.ua в прес-службі мережі.

“Під час епідемії потрібно особливо ретельно стежити за своїм здоров’ям, тому всі наші відділення по всій Україні працюють, і ми продовжуємо допомагати нашим клієнтам піклуватися про їхнє здоров’я. Але в той же час, безпека повинна бути на першому місці. Тому крім всіх необхідних заходів на наших відділеннях Синево, ми запустили проект з безкоштовним таксі для наших клієнтів. Таким чином ми хочемо максимально захистити своїх клієнтів під час епідемії і зробити максимально безпечним весь їхній шлях – від виходу з будинку до поведінки самих процедур а відділеннях Синево “, – прокоментував Микола Скавронський, комерційний директор Синево.

За словами Скавронского, поки що послуга діє для клієнтів лабораторії Синево в двох містах – Києві та Львові. Можливість скористатися безкоштовним таксі отримують всі клієнти лабораторії, які оплатили замовлення онлайн на сайті Синево на суму від 1000 гривень. Після оплати замовлення клієнта приходить спеціальний промокод на поїздку на таксі.

Як відзначили в компанії, при замовленні від 1000 гривень клієнт отримує безкоштовну поїздку на таксі на суму 50 гривень. Якщо сума замовлення складає 2000 гривень і вище, клієнту приходить купон на 150 гривень. Партнером з боку таксі виступила служба таксі Bolt.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *