Сільське господарство ввійшло до ТОП-10 найтрудомісткіших галузей

Тривають найскладніші часи для нашої держави. Через війну рф проти України велика частка вітчизняного бізнесу або повністю припинила свою діяльність, або призупинила функціонування в очікуванні кращих часів. Проте є компанії, які продовжують працювати та надавати роботу українцям.

Про це повідомляє прес-служба експертно-аналітичного центру кадрового порталу grc.ua.

Українці, які лишилися роботи внаслідок припинення функціонування їхніх компаній або через переїзд в інший регіон, відчувають необхідність у новій роботі. За останній тиждень відбулося зростання кількості нових резюме, розміщених на сайті grc.ua, на 69%. Також зросла активність пошукачів. Кількість відгуків на вакансії порівняно з попереднім тижнем збільшилася на 30%.

Вакансій, які відкрилися після початку війни, небагато, але вони є. Найбільше пропозицій роботи пропонують у роздрібній торгівлі — 42% від усіх актуальних вакансій в Україні.

Потрібні також спеціалісти у сфері перевезень, логістики, складів та ЗЕД (8% вакансій від усіх актуальних). Не так багато, як у мирні часи, пропозицій роботи в сфері інформаційних технологій, лише 7% від усіх актуальних. Є робота також у компаніях галузей Нафта та газ (6%), Послуги для бізнесу (6%), Металургія та металообробка (5%).

До десятки галузей, в яких трохи більше роботи, аніж в інших, входять також Видобувна галузь (4,3% від усіх вакансій), Сільське господарство (4,1%), Фінансовий сектор (3,4%), Медицина, фармацевтика, аптеки (2,6%), Продукти харчування (2,5%).

На початку війни багато вакансій з тих, що відкривали компанії, були на волонтерських засадах. Проте українцям потрібна не лише робота, а й заробітна плата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *