“Сільпо” запустив свій необанк “Власний рахунок”: чим будуть заманювати клієнтів

27 вересня в Україні запустили мобільний додаток ще одного необанка – “Банку Власний Рахунок” (БВБ). Необанк працює під ліцензією “Банку Схід”, який входить в Fozzy Group Володимира Костельмана.

Про те, як буде працювати проект і в чому його основні переваги, виданню UBR розповіла його керівник Христина Кармазіна. Delo.ua призводить головне з її інтерв’ю:

✔️ У компанії два партнера: “Банк Восток” з картами на основі платіжної системи Mastercard, і Fozzy Group – екосистема з рітейлом і сервісами для щоденних потреб. Тому БПР все це об’єднує.

✔️У БПР немає кешбеков і комісії за p2p-переклади, поповнення мобільного рахунку і т.д. А в основі банкінгу система лояльності: розрахувався картою – накопичив бали / бонуси – обміняв на їжу на касах “Сільпо”. Для покупок в “Сільпо” і Le Silpo буде 2% бонусів, для всіх інших – 1%.

✔️В БПР можна отримати карту з кредитним лімітом до 100 тис. Грн. А саму її поповнювати не в терміналі, а на касах “Сільпо” без комісії.

✔️Прі якихось збоях в роботі з картою в БПР клієнту дають плюшки з цукром. А тим, хто не використовує ту чи іншу опцію, за її використання будуть пропонувати морозиво, гречаний багет або інші продукти “Сільпо”.

✔️Предусмотрени персональні пропозиції – в рази більше бонусів за покупку певних категорій товарів. Також додаткові бонуси будуть за покупку в мережі мобільних аксесуарів ringoo, що входить в Fozzy Group, і в її ресторанах.

✔️Само додаток існує вже рік. Але його активно доробляли і міняли за цей період. Наприклад, переробили дизайн. Домашній екран зробили динамічним, за рахунок чого кожен клієнт може налаштувати його “під себе”. Крім того, забезпечили просту і зрозумілу аналітику, щоб всі витрати відразу показувалися за категоріями.

✔️Долго працювали над системою реєстрації. Спочатку був потрібний тільки фізичний паспорт або ID-карта. Але довелося навчати систему розпізнавати документи. Тому впровадили відеоідентифікації і ідентифікацію за допомогою “Дії”, але тільки для власників ID-карт. Зараз рекорд по реєстрації – 5 хвилин, але були і складні випадки, коли доводилося по півдня перезнімати документи.

✔️Первая віха, яку в БПР планують досягти, – 300 тисяч клієнтів. Але потенційні клієнти – все, хто люблять “Сільпо”. Наприклад, у мобільного додатка “Сільпо” активних користувачів 1,3 млн.

Над чим в БПР все ще працюють

➡️ Хочуть зробити так, щоб замість трьох окремих опцій оплати – через Google Pay, Apple Pay або прописавши реквізити карти, її можна було зробити в один дотик картою “Власний Рахунок”. І отримувати за це бали / бонуси. Так можна буде робити в додатку “Сільпо”, або Justin – логістичному операторі Fozzy Group, або на маркетплейсе. Це другий етап розвитку продукту. Його планують завершити в січні 2022 року.

➡️ Готують ще одну опцію реєстрації – для тих, у кого в “Дії” тільки закордонний паспорт. І обіцяють, що робота над спрощенням реєстрації буде вестися постійно.

➡️ Розглядають можливість ввести 2% бонусів в інших магазинах групи – гіпермаркетах Fozzy, в “Форі” і thrash !.

➡️ Планують в першому кварталі 2022 роки запустити валютні картки, щоб клієнти з гривневої карти могли “перекидати” в різні валюти – будуть євро, долар США і фунт стерлінгів.

➡️ намір зробити нормальні платежі за “комуналку” – з показниками лічильників і так далі.

Нагадаємо, що про запуск торгово-промисловою групою Fozzy Group інтернет-банку “Власний Рахунок” стало відомо ще в серпні. Зазначалося, що розробкою займається IT-підрозділ банку “Восток”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *