“Сільпо” і поштовий оператор Justin запускають доставку продуктів з супермаркетів

Поштовий оператор Justin почав доставляти продукти з мережі супермаркетів “Сільпо”. Про це Delo.ua повідомили в прес-службі компанії.

“Наше здоров’я залежить від нашої свідомості. Залишатися вдома – найдієвіший спосіб уберегти себе від вірусу. Щодня ми думаємо над тим, що можемо зробити для комфортного життя українців в такий складний період. Кожен похід в супермаркет зараз – випробування на удачу. Саме тому ми запускаємо доставку продуктів додому з супермаркетів Сільпо. Закликаємо людей залишатися вдома, берегти себе і близьких, а Justin подбає, щоб необхідні продукти і улюблені ласощі завжди були під рукою “, – зазначив генеральний директор Justin Юрій Авдиш.

Спочатку доставка товарів із супермаркету додому клієнтам буде доступна тестово в 3 мікрорайонах Києва: Позняки, Березняки і Оболонь. Однак найближчим часом географія доставки буде розширюватися і охоплювати більшу частину Києва. Крім того, Justin планує в майбутньому доставляти товари з “Сільпо” і в інших містах.

Як відомо, більше 90% відділень Justin розташовані в супермаркетах і продовжують працювати під час карантину: оператори працюють в масках і рукавичках, а в вільному доступі для клієнтів у відділеннях перебувають антисептики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *