Сезон вишні стартував зі зниження ціни

Прибирання вишні стартувала в Україні на поточному тижні. Поки до продажу пропонуються незначні партії даної ягоди.

Як повідомляють аналітики проекту EastFruit, незважаючи на те, що сезон продажів вишні в цьому році почався на тиждень пізніше, ніж зазвичай, ціни на дані ягоди вже почали знижуватися.

«Перші невеликі партії вишні на початку тижня надійшли на ринок по 30-40 грн / кг ($ 1,10-1,47 / кг), але вже на сьогоднішній день відпускні ціни на дані ягоди знизилися до 25 грн / кг ($ 0,92 / кг). При цьому, більш масово вийти на ринок виробники планують тільки з наступного тижня », – йдеться в повідомленні.

Зниження відпускних цін у сегменті вишні на самому початку поточного сезону, виробники пояснюють досить низьким попитом на дану ягоду. Варто зазначити, що на сьогоднішній день практично за такими ж цінами можна придбати і черешню, і суницю садову. Також не поспішають приступати до закупівель вишні і переробні підприємства, оскільки така ціна для них все одно є високою.

«У той же час оператори ринку вважають, що середня ціна на вишню в цьому сезоні може бути нижче, ніж в минулому році, завдяки більш високому врожаю. Варто відзначити, що саме вишня з усіх кісточкових менш постраждала від несприятливих погодних умов. При цьому, багато виробників прогнозують зниження цін в даному сегменті вже з наступного тижня », – додали аналітики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *