Сервіс торгівлі акціями: monobank продемонстрував інтерфейс нового продукту

У банку показали новий сервіс, за допомогою якого клієнти матимуть можливість торгувати на фондовому ринку. Відео опублікував на своїй сторінці у Facebook співзасновник фінкомпанії Олег Гороховський. Функціонал в обмеженому вигляді вже додано до тестової версії програми монобанку. Інші функції обіцяють запустити у наступних версіях програми.

Сервіс для торгівлі акціями отримав назву monoinvest. Повідомляється, що він стане доступним вже до кінця поточного місяця. За словами Гороховського, новий продукт «закриває потреби понад 90% клієнтів», коли йдеться про операції із цінними паперами на біржі. Надалі програма буде оновлюватися і доповнюватися, проте простий та інтуїтивний інтерфейс буде збережено.

Співзасновник банку зазначив, що мобільний додаток для роботи на фондовому ринку буде запущений компанією у партнерстві з брокером Exante, а всі торги здійснюватимуться у доларах. Нагадаємо, що раніше з’явилася інформація про те, що державний ПриватБанк також планує запустити функціонал для торгівлі акціями на фондовому ринку.

У прес-службі банку заявили, що команда розробників вже розпочала роботи зі створення подібного сервісу. Проте реліз готового рішення на платформі Приват24 відбудеться, швидше за все, лише наприкінці 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *