Сервіс швидкої доставки Glovo фіксує збільшення замовлень з аптек та супермаркетів на тлі карантину

Міжнародний сервіс кур’єрської доставки товарів Glovo відзначає в Україні збільшення замовлень в бабло “Аптеки” і “Супермаркети”.

“Не дивлячись на новини в медіапросторі та ситуацію в країні, як і раніше, кількість замовлень через додаток продовжує збільшуватися. З огляду на, що карантин оголошений 11 березня, ще рано говорити про якісні зміни в динаміці зростання кількості замовлень, але ми вже спостерігаємо зміни в попиті – особливо швидко зростає число замовлень в бабло “Аптеки” і “Супермаркети”. Значно зріс і середній чек замовлення в цих категоріях “, – повідомили в Glovo агентству” Інтерфакс-Україна “в понеділок.

У сервісі відзначають, що компанія продовжує працювати в звичайному режимі, але з посиленими попереджувальними заходами для кур’єрів, партнерів і користувачів: закупівля і розповсюдження захисних масок і дезінфікуючих засобів серед кур’єрів, розміщення антисептичних засобів в установах і Glovo-центрах, мінімальний контакт з продуктами і наявність безконтактної доставки замовлень.

“Ми продовжуємо працювати для задоволення потреб користувачів сервісу і підтримки наших партнерів в існуючих умовах. Не дивлячись на введені в країні заходи, ми готові до збільшення попиту на наші послуги і зростання кількості замовлень”, – додали в Glovo.

Міжнародний сервіс доставки Glovo (Іспанія) заробив в Києві в жовтні 2018 року.

Згідно з інформацією на сайті Glovo, в даний час сервіс також доступний в 17 містах: Києві, Вишневому (Київська обл.), Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Чернігові, Черкасах, Херсоні, Житомирі, Сумах , Івано-Франківську та Чернівцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *