Сервіс Raketa буде доставляти продукти з супермаркетів

Сервіс доставки Raketa оголосів про Розширення послуг. Тепер кур’єри прівозітімуть до дверей клієнта найбільш затребувані продукти та госптовари з супермаркетів.

Про це повідомілі в прес-службі компании.

На старті послуга доступна в Києві. Доставка здійснюється з магазинів мережі Ашан, Які по черзі підключаються до Raketa. Найближче годиною можна буде сделать замовлення и в других містах, а список партнерських магазинів и мереж буде розшірено.

Доставка здійснюється за адресами в радіусі 3,5 км від магазину. Користувач будут Доступні 300-400 найпопулярнішіх товарних позіцій, среди якіх продукти харчування, господарські товари, алкоголь и тютюнові вироби. На старті час доставки не винних перевіщуваті 90 хвилин, а з завершенням тестового ПЕРІОДУ – 60 хвилин.

Кур’єри могут привезти товари загальною масою до 20 кг. Стоимость послуги – 60 грн. Доставка Raketa з кафе и ресторанів, як и Ранее, залішається безкоштовно.

Щоб скористати доставкою Raketa Досить мати Android або iOS Пристрій и Встановити однойменне додаток. При его запуску клієнта Відображається список партнерських магазинів и ресторанів, розташованіх в радіусі 3,5 км, замовлення з якіх может буті доставлених Менш чем за годину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *