Сервіс доставки Raketa розширив свою географію до Миколаєва

17 червня 2020 року в Миколаєві почав працювати сервіс доставки Raketa. Таким чином Миколаїв став 13-м містом, де українська компанія запустила послугу доставки, повідомляє AIN.

До Raketa вже підключено понад 30 кафе і ресторанів Миколаєва, замовлення з яких буде доставлятися в радіусі 3,5 км менше ніж за 60 хвилин, вже з урахуванням часу приготування. У перший місяць послуги доставки будуть здійснюватися в тестовому режимі. Надалі компанія планує розширювати список закладів-партнерів. Крім того, найближчим часом в місті буде доступна послуга кур’єрської доставки продуктів з магазинів.

Компанія продовжує розширювати список міст своєї присутності. На сьогоднішній день послугами Raketa можна скористатися в Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі, Вінниці, Вишневому, Павлограді, Запоріжжі, Полтаві, Івано-Франківську, а в травні сервіс став доступним в Кривому Розі.

У 2020 році сервіс має намір зайти в 15 міст, після чого почнеться покриття всіх українських міст з населенням понад 200 тисяч осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *