Сервіс доставки продуктів Zakaz.ua почав співпрацю з “Нової поштою”

Українська компанія Zakaz (сервіс доставки продуктів Zakaz.ua) запустив доставку продуктів тривалого зберігання в відділення логістичної компанії “Нова Пошта”.

Як повідомила компанія в четвер, зараз ця опція доступна при покупці продуктів тривалого терміну зберігання в супермаркеті NOVUS.

“Ми хочемо, щоб нашим сервісом могли скористатися жителі і невеликих міст і сіл по всій Україні. Втілити в життя наші плани щодо охоплення всіх регіонів нам допоміг наш новий партнер – компанія” Нова Пошта “, яка вже готова доставляти широкий асортимент товарів супермаркету NOVUS кожному жителю країни “, – цитується в повідомленні CEO сервісу Zakaz.ua Андрій Курський.

Щоб запобігти псуванню продуктів під час пересилки, Zakaz.ua ввів певні обмеження по позиціях, які можуть бути надіслані поштою. До них відносяться: овочі та фрукти, які легко пошкоджуються (банани, томати та ін.), Свіжі гриби, непастеризоване молоко, торти і тістечка, свіжі і заморожені м’ясо і риба, а також габаритні товари і келихи для напоїв.

“Наші відділення і почтомати знаходяться в крокової доступності, а рівень автоматизації процесів” Нова Пошта “дозволяє отримувати посилки за лічені секунди. Тому замовляючи продукти онлайн з доставкою” Нова Пошта “, клієнти можуть мінімізувати свої контакти із зовнішнім світом і не наражати себе на небезпеку під час пандемії “, – зазначає СЕО” Нова Пошта “Олександр Бульба.

Вартість доставки стартує від 67 грн і залежить від ваги і габаритів вже упакованих продуктів, які будуть зібрані і відправлені день в день. Термін доставки складе 1-3 дні, в залежності від пункту призначення.

Zakaz.ua працює на ринку України з 2010 року, надаючи послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: Metro, “Ашан”, Novus, “МегаМаркет”, “Фуршет”, “Таврія В”, “Восторг” і Varus. В даний час присутня в 15 містах України, а також в Молдові (Кишинів) і Узбекистані (Ташкент).

Заснована в 2001 році ГК “Нова Пошта” є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії складається з понад 6 тис. Відділень по всій країні.

Група “Нова Пошта” надає клієнтам повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі “Нова Пошта”, “НП Логістик”, “Пост Фінанс” (система Forpost) і “Нова Пошта Глобал”.

Джерело: https://www.facebook.com/Zakaz.ua/posts/3436939963062590

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *