Сервіс Bolt Food запускає послугу самовивозу замовлень і розширює зону доставки в Києві

Bolt Food запускає послугу, за допомогою якої користувачі зможуть самостійно забрати їжу з ресторанів, здійснивши замовлення в додатку сервісу.

Як пояснюється в релізі компанії, поширеному в понеділок, під час здійснення замовлення в додатку буде відображатися інформація про статус замовлення і час, коли його можна буде забрати з ресторану. Оплата послуги буде здійснюватися через додаток Bolt Food. При цьому мінімальна вартість замовлення не буде обмежена.

За даними Bolt, деякі ресторани Києва вже приєдналися до сервісу і пропонують послугу самовивозу замовлень. Перелік ресторанів-партнерів постійно збільшується.

Компанія також повідомляє, що Bolt розширює зону доставки в Києві – Bolt Food тепер доступний і в районах Нивок, Виноградаря і Троєщини.

Загальна зона доставки охоплює центральні райони Києва, Теремки, Оболонь і Почайну, а також Дарницький (Русанівка, Березняки, Лісовий масив) і Дніпровський (Позняки, Осокорки, Харківський масив) райони.

“Бувають ситуації, коли планів на день занадто багато. Людина постійно пересувається по місту, коригує маршрут і не може чекати доставки їжі в певному місці. При цьому піцерія знаходиться по дорозі. Тому забрати замовлення самостійно може бути набагато зручніше, ніж чекати доставки”, – цитує прес-служба регіонального менеджера Bolt Food в Україні Ігоря Шрамко.

Сервіс доставки їжі Bolt Food з’явився в Києві в кінці жовтня 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *