Сервіс BlaBlaCar виріс до 100 млн користувачів: одним з ключових ринків стала Україна

Найбільша в світі платформа для організації спільних поїздок BlaBlaCar досягла позначки в 100 млн користувачів.

Як говориться в повідомленні українського підрозділу компанії, одним з швидко зростаючих і ключових ринків для неї стала саме Україна де налічується вже понад 8 млн користувачів сервісу, з яких понад 1 млн використовують його щомісяця.

BlaBlaCar був створений в 2006 році, на сьогодні діє в 22 країнах, включаючи Бразилію, Індію і Мексику, і налічує близько 1 млн місць для зустрічі попутників.

За оцінкою компанії, завдяки використанню сервісу його користувачі сумарно економлять близько 600 млн євро в рік.

“Сьогодні 70% діяльності BlaBlaCar знаходиться за межами Європи, де мобільність розвивається стрімкими темпами. Це в першу чергу Україна і Бразилія”, – вказується в повідомленні.

BlaBlaCar також представив коротке відео, що ілюструє інтенсивність і маршрути використання сервісу протягом дня в країнах його присутності.

“Сьогодні третина пропозицій поїздок на BlaBlaCar мультимодальні, тобто доступні поїздки як з попутниками, так і на автобусі. У BlaBlaCar є всі шанси, щоб зіграти ключову роль в цифровізації багатомільярдних автобусних ринків за межами Європи і розвитку глобального тренду на спільне використання автодорожнього транспорту” , – переконані в компанії.

Там також зазначають, що BlaBlaCar після придбання агрегатора автобусних поїздок Busfor і компанії по автоматизації перевезень Octobus зробив технологічний ривок, завдяки якому користувачі отримали великий вибір транспортних опцій і зручну систему бронювання поїздок на сайті або в додатку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *