Середньостатистичний “вік” бізнесу в Україні дорівнює 8,4 років – дослідження СУП

Середньостатистичний підприємець-чоловік 31-45 років, який займається торгівлею і володіє одним-двома бізнесами, середній “вік” компанії – 8,4 року, свідчить дослідження “Портрет українського підприємця”, проведеного Союзом українських підприємців (СУП) спільно з UMG за підтримки Cipe.

“Середній вік українських компаній – трохи більше восьми років. Найбільші страхи підприємців – фінансові зобов’язання і економічна криза”, – повідомила виконавчий директор СУП Катерина Глазкова, представляючи результати дослідження в Києві у вівторок.

За її словами, в дослідженні взяли участь 2 тис. Представників бізнесу, з яких було відібрано 1 тис. Анкет. В цілому опитали 70% мікробізнесу, 24% малого бізнесу і 4% і 3% середнього і крупного відповідно.

Як вказала Глазкова, середньостатистичний підприємець приділяє роботі 47 годин на тиждень і серед основних проблем ведення бізнесу називає високі податки і постійну зміну правил гри.

Дослідження, яке проводилося шляхом онлайн-анкетіровпнія і вибірково – методом глибинного інтерв’ю (дев’ять інтерв’ю), дозволило розділити підприємців на п’ять груп: 22% – моторні новатори, 21% – “кити” бізнесу, по 19% – ідейні натхненники і працюють мікрособственнікі, а також 18% – отстранннним власники.

“Як ми їх визначали? Це Псіхографія: ставлення, мотивація, цінності, а не сегмент бізнесу або кількість співробітників”, – пояснила гендіркктор UMG Наталія Бухалова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *