Середній час перебування в готелях Одеси в 2020 р скоротилося до 2-3 діб

Середній час перебування гостей в готелях одеського регіону скоротилося на 50% за останні кілька років і склало 2-3 доби в 2020 році, повідомив засновник компанії, що управляє Ribas Hotels Group (Одеса) Артур Лупашко.

“Середня тривалість проживання гостей скорочується щороку. І в цілому це не пов’язано саме з карантином або фінансовим становищем відпочиваючих в цьому році. З року в рік змінюється динаміка подорожей. Гості хочуть побачити більше за той же проміжок часу. Наприклад, вони не бронюють готель на тиждень, щоб відпочити в одному місці. Гості планують свою відпустку так, щоб побувати в більшій кількості місць. Це означає, що середній час бронювання готелю – приблизно 2-3 діб “, – розповів Лупашко в коментарі агентству” Інтерфакс-Україна “.

За його словами, завантаження готелів в липні, найпопулярнішому місяці літа-2020 року, склала 37-40% для міських готелів і 73-78% – для курортних (проти 80% в 2019 р).

У той же час середня вартість номера (ADR) в сезоні-2020 значно знизилася до рекордних показників на старті літа і трохи підвищилася до кінця сезону, зазначив Лупашко.

“На старті літа номер в Одесі можна було зняти за 500 грн / добу. З часом ситуація покращилася і за підсумками літа ADR становить приблизно 1,2-1,3 тис. Грн / добу”, – повідомив він.

При цьому пляжні готелі категорії 4 зірки і вище поліпшили показники ADR на 8-12% в порівнянні з торішніми.

За даними Ribas Hotels Group, частка іноземних гостей в 2020 році значно скоротилася і склала 6-7% від загальної кількості бронювань мережі. Тим часом збільшилася кількість внутрішніх туристів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *